انتخاب زبان

alborz

جنس رویه کفش حتما باید از چرم طبیعی باشد چرم طبیعی به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافت، امکان تبادل هوا میان بیرون و داخل کفش را فراهم می کند این موضوع باعث می شود تاحد زیادی از تعرق بیش از اندازه پاها، رشد باکتریها و درنتیجه بوی بد پا جلوگیری بعمل آید.

قالب کفش باید راحت باشد شرایط آناتومی پا در آن رعایت شده و پنجه ها آزاد باشند.

قوس پا باید با ارگونومی پا و نوع استفاده از کفش تناسب داشته باشد.

زیره کفش باید منعطف و ضد سایش و لیز خوردن باشد و درعین حال از صدمات احتمالی در هنگام گام برداشتن جلو گیری کند.

استاندارد بودن کفش مقوله ای است که به سلامت پا و آرامش فکر و روان انسان ارتباط مستقیم دارد.

ما معتقدیم پا قلب دوم انسان است و باید پاها در هنگام گام برداشتن علاوه بر تحمل وزن شخص فشارهای جانبی مانند جاذبه ،کج شدن ، تعادل و .... را نیز تحمل کند.

مواد اولیه کفش باید طوری باشد که در برابر ضربات مختلف چه از نظر زیره کفش باید طوری باشد که در برابر ضربات مختلف چه از نظر زیره کفش و چه ازنظر رویه و کناره ها محکم و استاندارد باشد ولی استحکام نیاید باعث محدودیت در حرکت پا شود.

در انتخاب کفش بهتر است دقت شودکه جنس رویه از جنس چرم طبیعی بوده که مقاومت بسیار خوبی دارد و پا را در تبادل هوای داخل و خارج کفش کمک می کند.

هدف اصلی از پوشیدن کفش حفاظت پاهاست. زیبایی، مد و.... همگی پس از حفظ سلامت پا اهمیت دارند کفشهای پنجه باریک به دلیل ایجاد ناهنجاری >>انگشت شست کج<< و >>تاول<< در اثر فضای اضافی جلوی کفش ،کفشهای مناسبی جهت فعالیتهای روزانه محسوب نمی شوند. کفش مناسب کفشی است که پنجه آن گرد و پهن باشد و بین نوک بلندترین انگشت پا و نوک کفش حدود یک سانتیمتر فاصله باشد.

زیره کفش باید از جنسی باشد که درعین انعطاف پذیری به خاطر اصطحکاک با زمین دچار سائیدگی زودرس نشود.

اگر جنس زیره بسیار نرم باشد وظیفه حفاظتی آن از بین می رود و اگر زیره سفت و انعطاف ناپذیر باشد نیروی عکس العمل زمین را به صورت کامل به پاشنه ها منتقل می کند و باعث تحریک استخوانهای پاشنه و در نهایت ایجاد بیماریهای متعدد مانند خار پاشنه خواهد شد.

پوتین های نظامی کفش البرز در دو مدل معمولی و عملیاتی تولید می شود که جنس رویه آن از چرم گاوی ممتاز مغز رنگ درجه یک و پارچه کوردورا جنس زیره آن لاستیک درجه یک به روش تزریق مستقیم با بهترین و به روز ترین ماشین آلات Desma آلمان که قادر به تزریق زیره دو دانسیته، دارای سرپنجه و قدک از جنس حرارتی بسیار اعلا، کفی از نوع الیاف تکسون درجه یک طبق استاندارد ملی ایران و دارای ضمانت 9 ماهه می باشد.

شرکت کفش البرز آماده همکاری با تمامی سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی جهت تامین کفش پرسنلی می باشد.

شبکه های اجتماعی

instagram

برچسب ها

برخی از مشتریان ما

سازمان صنایع و معادن
شرکت نفت تهران
شرکت گاز تهران

تماس با کارخانه

کیلومتر 35 اتوبان تهران،قم - شهرک صنعتی شمس آباد

بلوار مهستان - خیابان گلسرخ 4

شماره تماس : 56230555 - 56231495 - 55803918

تماس با دفتر مرکزی

تهران - میدان آرژانتین - خیابان احمد قصیر - نبش کوچه 18- ساختمان جردن - طبقه سوم - واحد18

شماره تماس : 88741613- 88745087- 88745206

Top of Page